У поході Норвегією ми готуємо виключно на пальниках. І сьогодні я вирушив на заправку в Осло купити бензин для своєї MSR whisperlite. Там цілком очікувано відмовилися наливати паливо у pet-пляшки та мені довелося купити цю симпатичну каністру для бензину. Але навіть з урахуванням цієї покупки (75 крон бенз + 125 крон каністру) бензин все одно обійшовся дешевше, ніж аналогічна кількість газу в балонах.