Ми висадилися в Осло якраз на заході сонця, тобто. о 23:00. Тут хлопці з якими я летів, приголомшили повідомленням, що вони залишаються ночувати в аеропорту, щоб завтра погратися в норвезький автостоп. Часу напрочуд не було - мені треба було встигнути на останній поїзд до Осло.