У Каппадокії ми розташувалися в наметах у кемпінгу. Цей варіант усім хороший, крім двох моментів – у нашому кемпінгу немає кухні та гарячої води в душі. Благо у мене в косметичці знайшовся окроп, і ми стали готувати на ньому (суп, каші, макарони). #Туреччина