Зазвичай у цьому місці через річку було перекинуто місток. Але чи то зима була надто дощовою, чи то місцева драбина вирішила зоригінальнювати, а замість мосту нас чекало повалене дерево. Деяким учасникам переправа по колоди здалася нітрохи не менш екстремальною витівкою, ніж снігові ванни. Але в результаті всі впоралися, всі молодці)) #Туреччина - Лікійська стежка