У каньйоні Гармонії ми довго вламували касирів пропустити нас без гідрокостюмів або дати знижку (13 доларів це дорого). Це було не дуже прикольно. Натомість каньйон цього разу порадував - багато води, зустрічна течія, катання на водоспаді... #Туреччина - Лікійська стежка