Вчора ввечері я хотів написати, що в Анталії чудова погода (тобто сонячно та тепло). А сьогодні вранці небо затягнулося хмарами. І що ви думаєте – погода від цього не перестала бути чудовою. Навпаки – під хмарами легше із рюкзаками бігати. #Туреччина - Лікійська стежка