(Фото Reuters: Navesh Chitrakar).
Як я вже писав, на момент землетрусу (полудень 25 квітня) у Катманду знаходилося кілька "знайомих" нам туристичних груп. Минулої доби вдалося так чи інакше зв'язатися з усіма з них. Усі живі, ніхто не постраждав. Розповідають, що зруйновано насамперед старі цегляні споруди. А нові монолітно-каркасні будинки постраждали мало. Тобто в Тамелі (туристичний квартал Катманду) все більш-менш гаразд. Страху народ звичайно натерпівся - трясло пристойно і неодноразово. Багато хто від гріха подалі на ніч вирішив не залишатися в приміщеннях, а спав у дворах. Поки не зрозуміла ситуація в горах - наскільки масштабними є наслідки соду лавин, чи цілі підвісні мости, чи збереглися стежки через перевали.