Дуже важко зосередитися на спогляданні світанку, коли довкола так мальовничо мерзнуть люди. На Пунхіл щоранку приходить безліч народу, і серед них завжди знаходяться оптимісти, що прибігли зустрічати світанок у шортах або легких шалях. Власне, під час підйому так і треба вдягатися. Але потім, на вершині, слід дістати з рюкзака пуховку і утеплитися. Тільки так ви зможете побачити красу гір. Одягайтеся тепліше!