Серед озера Фева ми зустріли дивну процесію. Десяток непальців у спасжилетах пливли саджанками у супроводі рафту. Чесно кажучи, поняття не маю, що це таке, але чомусь мені здається, що ми стали свідками тренування воїнів гуркха. Це щось на зразок Іноземного легіону для непальців. Щороку в Покхару з'їжджаються претенденти і можливо ми бачили їх іспит.