Підмита селем (у серпні 2014 року) Ступа Миру успішно пережила зиму. Але що буде далі поки що не зрозуміло. Попереду сезон дощів та супутня йому загроза нових селів. А схил, наскільки я зрозумів, так ніхто й не зміцнив... Що ж, забавно за кілька років водитиме туристів на екскурсію до руїн ступи