Ще минулої осені я вперше побачив в аеропорту Катманду комп'ютерні термінали для заповнення візової анкети. Але тоді я не мав часу грати з ними. Зараз теж (рейс затримали) і тому не став вникати в роботу терміналу, а використовував заповнену раніше інтернет-анкету, точніше її штрих-код. Ви відчуваєте, якими семимильними кроками Непал йде в майбутнє? І це не іронія з мого боку, а скоріше заздрість.