Цей звіт про тур: Східний експрес
Звіт про похід «Східний експрес» Крим, липень 2013 року.
Всім привіт! За вікном зима, а на душі приємні спогади про похід, купа фотографій, контактів нових друзів та незмивна засмага отримана під час проходження найрізноманітніших кримських яйл;)))
З компанією «Outdoor Ukraine» вже ходжу вдруге і не можу натішитися. Усі налагоджено просто відмінно - швидко списався з організаторами походу, обговорили усі деталі походу, підготовка до подорожі, поїзд до Сімферополя і ось уже початок походу!
Маршрут був досить цікавий та різноманітний, інструктор справлявся зі своїми обов'язками просто суперськи. Антон, користуючись нагодою, передаю привіт!)
Було безліч цікавих краєвидів, чудових місць. Особливо сподобалася печерна річка Кизил-Коба, заповідник Караул – Обидва
А також найрізноманітніші яйли за якими можна було годинами йти, насолоджуючись неспішною бесідою з товаришами з походу
Маршрут був легкий, хоча звичайно іноді траплялися непрості місця.
Але похід для мене похід це один із найкращих видів відпочинку, це зоряне небо над головою, смачний чай з казанка, нові друзі і звичайно ж можливість насолодитися природою, яку не побачиш у міських умовах.
Все було чудово, ще раз дякую «Outdoor Ukraine» та нашому інструктору Антону і до зустрічі наступного року!